Nutty Baby
Nutty Baby

Nutty Baby

Defterdar Mah Eyüp Modesa Mobilyacılar Çarşısı Gürdinç Sk. No:54 DEMİRKAPI / EYÜP / İST

0535 573 54 41 0212 417 12 29
0212 674 2004 - 0212 417 1229
nutty00baby@gmail.com
www.nuttybaby.com

Nutty Baby Firmasının Sattığı Mobilya Modelleri

HEPSİNİ LİSTELE Beşikler Bebek Genç Aksesuarları
Nutty baby, çocuklarınız ve bebekleriniz için en uygun bebek beşikleri modelleri ile hizmetinizde. Bebeğinize uygun bambu beşikler, mdf beşikler, anne yanı, çekmeçeli 60-120, çekemecesiz 60-120 gibi kategorilerimiz arasından bebeğinize uygun modeli seçebilirsiniz.
Gürdamar Bebe'nin yeni markası Nutty Baby ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyarız. 
 
Nutty Baby'nin yeni ürünleri bebek beşikleri, sepet beşikler, bambu beşikler ile sağlıklı güvenilir. Her zaman birinci kaliteyi ön planda tutan butik beşik imalatına tüm hızıyla devam etmektedir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında kalitesini kanıtlayıp daha iyisini daha güzelini sizlere sunmaktadır. Gürdamar Bebe ailesinin yeni markası olan Nutty Baby görselliği işçiliği ve kaliteyi hiç bir zaman geri planda bırakmayıp yenilikten yana olup bebe sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. 
 
Gürdamar Bebe 2002 yılında bambu beşikler sepet beşikler bebek beşikleri imalatına başlayıp, 2004 yılında bebek sektöründe yerini almıştır 1980 yılından bu zamana kadar olan birikimini tecrübesini bu sektörde kullanıp sektöre farklı bir renk katmayı başarmıştır üretmiş olduğu ürünlerinin tamamının yerli olması ve kendi üretimi kendi el işçiliği el emeği olması bizi müşterilerimizin gözünde daha değerli kılmıştır. İthal mallara itibar etmeyip bizi tercih eden saygı değer müşterilerimize teşekkür ederiz hedefimiz yenilikçi olup sektöre sepet beşiklerde butik beşiklerde bambu beşiklerde bir renk katmak ve sürekliliğimizi devam ettirmektir sevgili anne ve babaların isteklerine her zaman cevap vermek için Gürdamar Bebenin yeni markası Nutty Baby hizmetinizdedir.