Kral Mobilya
Kral Mobilya

Kral Mobilya

Defterdar Mah. Eyüp Modesa Mobilyacılar Çarşısı Alptekin Sk. No 46 Demirkapı / Eyüp / İst

+90 212 567 42 50
+90 212 544 63 86 (Fax)
info@kralmobilya.com.tr
www.kralmobilya.com.tr

Kral Mobilya siz değerli müşterilerine 70 yıldır aynı tutku ve heyecanla hizmet vermektedir.

 

KRAL MOBİLYA 70 YILLIK KALİTE, GÜVEN & TECRÜBE

Kral Mobilya siz değerli müşterilerine 70 yıldır aynı tutku ve heyecanla hizmet vermektedir. Müşteri odaklı yapısı ve güleryüzlü hizmetiyle haftanın 7 günü siz değerli misafirlerine kapıları açıktır. Kral Mobilya'da teknik destek hizmeti ürünü aldıktan sonra da devam eder. Herhangi bir üründe üretim hatası kaynaklı bir sorun tespit edildiği takdirde hata en kısa sürede giderilir yada hatalı parça değiştirelerek problem giderilir.

Teknolojik Yaklaşım

Kral Mobilya, bünyesinde bulunan tasarımcılarla sizlere hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri tasarımcılarımız sizlerle bire bir konuşarak modellerimizi anlatmaktadırlar. ve sizin hayalinizdeki bir tarasımı kişiye özel olarak hayata geçirmektedirler. Tasarımcılarımız size şirketimizin showroomunda bulunmayan ama mevcut olarak ürettiğimiz modelleri bilgisayardan interaktif bir biçimde gösterebilir yada bir duvar ünitesini sizin isteğiniz ve zevkiniz doğrultusunda sizle beraber 3D olarak tasarlayabilirler. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Tasarım ekibimiz aynı zamanda arzu ettiğiniz takdirde hayalinizdeki bir tasarımı sizinle konuşarak size özel olarak hayata geçirmektedirler. Tasarladığınız bir modeli bizlere söylemeniz halinde fabrikamızda üretilecektir. Siz isteyin, biz yapalım.

Üretim Süreci

Kral Mobilya’dan beğendiğiniz bir modeli aldığınız andan itibaren ürünün üretim süreci başlar. Ürünün siparişi verildiği andan itiberin mumkün olabilecek en kısa sürede ürün hazırlanır. Özel ölçülü siparişlerde üretim süresi biraz uzamaktadır. Sürdürülebilir çevre bilinci ile fabrikamızda çevreye en az zarar veren ürünler ve kimyasallar kullanılarak üretimimizi çevreye zarar vermemek üzere planlarız.