Karar Mobilya
1956 yılında İstanbul’da küçük bir marangoz atölyesinde kapı-pencere yapımı ile temelleri atılan Karar Mobilya, 70’li yılların sonlarına doğru kapı-pencerenin dışında, dolap, yatak odaları, masa-sandalye gibi mobilya çeşitleri üretmeye başladı.

 

Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Karar Mobilya, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini ekledi.

80’li yılların sonunda ise İstanbul MODESA mobilyacılar sitesinde geniş çaplı ilk mağazası ile değerli müşterilerimize hizmete başladık. 2001 yılında 2. Şubemizide açmış olduk. Vefalı müşterilerimiz ve hizmet kalite anlayışımızda bozmadığımız çizginin getirmiş olduğu güç ile aynı site içerisinde 2010 senesinde 3 mağazamızı da açtık.

Kendi bünyesinde Mobilya İmalatı, Boyahane, ve Döşeme Atölyesi mevcut bulunun imalat tesislerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Kararlı ve güçlü 3 nesildir süregelen bağımız ile hanelerinizi güzelleştiren “kararlar” almanızı sağlamak yegane düsturumuzdur.