Dünyanın En Şık Takım Mobilyaları EYÜP MODESA’DA…

Dünyanın En Şık Takım Mobilyaları EYÜP MODESA’DA…

Dünyanın En Şık Takım Mobilyaları EYÜP MODESA’DA… Evinizin çok yakınında, tüm dekorasyon ihtiyacınızı karşılayacak, kaliteli mobilyalarıyla öne çıkan bir merkez var.

Evinizin çok yakınında, tüm dekorasyon ihtiyacınızı karşılayacak, kaliteli mobilyalarıyla öne çıkan bir merkez var.  Modesa  Mobilyacılar sitesi Ynt. Krl Başkan ı . Alaettin Taruz önderliğinde konumlanan deneyimli firmalarıyla Eyüp Modesa Mobilyacılar Sitesi, 1956 yıllından  beri süregelen kalite geleneğini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Yeni bir yılda, yeni mobilyalarınızla evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız adres belli!

İstanbul’un merkezinden tüm dünyaya mobilya ihracatı yapan MODESA, trend mobilyaları ve kalitesiyle yeni yıla da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Kaliteli mobilyanın yıllardır bir numaralı adresi olan Eyüp MODESA evinizi baştan yaratacak koltuk takımları, yatak odaları, mutfak mobilyaları, mobilya aksesuarları, bahçe ve otel aksesuarları, bebek ve yetişkin takımları ile her bütçeye uygun dekorasyon çözümleriyle müşterilerini adeta büyülüyor .

YENİ YILDA İLK ADRES EYÜP MODESA…
Mutlu yaşamlar, mutlu evlerde başlar ve bu evlerin yolu da mutlaka MODESA’dan geçer. 2013’e evini yenileyerek girmek isteyenler de yeni ev kuranlar da kendileri için en uygun seçenekleri MODESA’da buluyor. Ev dekorasyonunda mobilyalarını birinci tercih olarak kabul edenler, evlerini daha modern ve şık görmek isteyenler için en kaliteli ve ekonomik seçenekleri sunan MODESA, tüm mobilya meraklılarını Eyüp’teki MODESA’nın mobilya dünyasını keşfetmeye çağırıyor. Evinizin tüm dekorasyon gereksinimlerinde en modern çözümleri sunan MODESA, müşterilerinin beğenisine sunduğu  modern mobilyaları, avangard mobilyaları, klasik mobilyaları, fonksiyonel koltuk takımları, yatak odası takımları, tv üniteleri, klasik ve sürgülü gardolapları ve dolap sistemleri, vitrinler ve büro mobilyaları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza değer katmaya yeni yılda da devam edecek.
 

EN ÖZEL MOBİLYALARI MODESA’DA BULACAKSINIZ.
Evinizin biraz daha zarif, biraz daha eğlenceli veya siz nasıl hayal ediyorsanız öyle olması için tüm mobilya çözümlerini bulabileceğiniz adres belli. Ailelerin vazgeçilmezi televizyon keyfine de MODESA’nın benzersiz TV üniteleri ve konforlu takımlarıyla sahip olacaksınız. Bütün kullanım alışkanlıklarına ve ev tiplerine uygun sayısız mobilya seçeneğini tüm kullanıcıların hizmetine sunan MODESA’nın benzersiz mobilyaları, ailenizle geçireceğiniz huzurlu zamanlara daha fazla mutluluk katacak ve yaşam alanlarının ambiyansına da huzur katarak sizi ve sevdiklerinizi daha mutlu edecek. Zengin döşeme alternatifleri ve nano-teknolojik kumaş seçeneklerini birbirinden güzel desenlerle buluşturan koltuk takımları  da sizi yeni yılda da cezp edecek.
 

MODESA’NIN ARDINDA GÜVEN VAR…
Her keseye uygun kaliteli mobilya, aksesuar ve dekorasyon hizmetleri ile hayatına yeni bir soluk katmak için yaşam alanlarını düzenlemeyi isteyenlerin ilk tercihi MODESA, mobilya duayenlerinden oluşan 220’ yi aşkın mağazasıyla siz ve sevdiklerinizi memnun edecek sayısız dekorasyon seçeneğini beğeninize sunuyor, kaliteli mobilya alışverişinin kapılarını ardına kadar sizlere açıyor.   
 

MODESA’NIN AVANTAJLARI HİÇ BİTMİYOR
Modern zamanların mobilya trendlerine ev sahipliği yapan Eyüp MODESA, sayısız dekorasyon fırsatını da müşterilerine sunuyor.
Sadece günün trend mobilyalarını değil, klasik ve rustik modellerinde de ölümsüz güzelliği yansıtabilen koleksiyonlarını, kalite geleneğiyle müşterilerine sunan Eyüp MODESA, 50.000 m²'lik alanda haftanın 7 günü ziyaretçilerini ağırlıyor.
Sahip olduğu merkezi konumuyla İstanbul başta olmak üzere yurdun diğer şehirlerine ve dünyanın dört bir yanına makul fiyatlarla kaliteli mobilyalarını müşteriyle buluşturan MODESA, ayrıca müşterilerini baştan çıkaracak avantajlar da sunuyor. Yüksek standartlarda üretilen farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara yönelik benzersiz tasarımlar, sürekli yenilenen kampanyalı satışları ile yaratılan fiyat avantajıyla tüketicilere ulaşıyor.
Sahip olduğu deneyimi yeni nesile aktarmak için çalışan işletmelerin eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirildiği, her zevke ‘ayrıca’ uygun modellerin üretildiği MODESA’da; yeni ev kuranların, evini değiştirenlerin, evini yenileyenlerin kısacası her zevkin isteklerine karşılık veriliyor. Dünyanın gelişmiş pazarlarına da ihracat yapan markalar, dünya trendlerini MODESA’yı ziyaret eden müşterileriyle buluşturuyor.Etiketler : Basında Modesa